Poštovné zdarma na objednávky v hodnotě od 1700 Kč.

O značce Stival

Jsme jeden z nejdéle působících českých maloobchodních řetězců s obuví a koženou galanterií v novodobých dějinách České Republiky.

Od svého vzniku v roce 1993 je prvořadou prioritou značky poskytnutí špičkových služeb v příjemném prostředí a s profesionální obsluhou všem našim zákazníkům. Nedílnou součástí naší filozofie je snaha o zachování tradice českého designu ve výrobě obuvi. Naše náročné normy kvality a pečlivé kontroly jakosti zajišťují nejvyšší kvalitu nabízenách výrobků značky Stival.

Výsledkem výrobních i obchodních aktivit firmy je kvalita na světové úrovni, kterou denně přinášíme svým zákazníkům. Tato každodenní snaha pomáhá vytvářet důvěru a orientaci našim zákazníkům, kteří jsou zahlcováni ohromným sortimentem módního zboží. U nás máte vždy jistotu, že za své peníze kupujete tu nejvyžší kvalitu a zároveň budete vždy na nejaktuálnější módní vlně.

Středem našeho zájmu je spokojený zákazník, který udává směr našemu snažení a zároveň napomáhá vést naše kroky při tvorbě nových kolekcí. Veškeré poznatky důkladně analyzujeme, zpracováváme a promítáme do prodejního a poprodejního servisu. Tak, aby se naši zákazníci cítili na prodejnách Stival vždy příjemně a spokojeně. To je hlavním cílem naší každodenní práce, můžeme být totiž spokojeni pouze tehdy, jsou-li spokojeni také naši zákazníci.

Pokud patříte také k těm, kdo mají radost z nového páru bot a současně se v něm cítíte lépe, pak vítejte na prodejnách Stival, jste na správném místě!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení