Poštovné zdarma na objednávky v hodnotě od 1700 Kč.

Hispanitas

Hispanitas LOGO v2

OBUJTE ŠPANĚLSKÝ TEMPERAMENT


Španělé jsou pověstní svou pohostinností, dobrou náladou, úsměvem a energií, kterou vyzařují. V komunikaci hraje velkou roli spontánnost a emotivnost. Španělé jsou také ohnivými řečníky a přednostně dbají o svůj zevnějšek a je jedno, zda se jedná o muže či ženy. Na první pohled jsou pro Španěly důležité upravené vlasy, vůně, pečlivě zvolené doplňky a v neposlední řadě nablýskané boty.

Rysy španělského temperamentu nabízí i obuv značky Hispanitas, jejímiž atributy je styl, důmyslnost a kvalitní řemeslné zpracování. Loajalitu této značce zachovávají ti, kteří stejně jako výrobci obuvi Hispanitas věří, že výsledkem je něco víc než jen obuv a doplňky. Výsledkem je totiž umění navrhnout vkusnou eleganci. S tímto cílem přistupuje Hispanitas ke všem svým produktům.

Inspirace značky Hispanitas pramení především z potřeb moderní ženy, která si potrpí na svou výjimečnost a originalitu. Žena, která hledá kvalitu, pohodlí a módní trendy v jednom jediném a jedinečném produktu.

Ve světě luxusní obuvi získáte se značkou Hispanitas drahocenného spojence, se kterým udržíte tempo, krok a pohodlí, které vás jistě nezpomalí. Díky pečlivé práci španělských tvůrců se značka Hispanitas dostala do celosvětového povědomí a postupně se jejím směrem soustřeďí i pozornost české klientely.

Není mnoho prodejců, kteří by značku Hispanitas v České republice prezentovali v tak široké škále, jako je internetový obchod www.jadi.cz, kde máte možnost nahlédnout do ucelené kolekce obuvi, kabelek a zajímavých setů. Set - tedy sestava kabelek a obuvi je koncipována vždy tak, aby dokonale ladila jak materiálově, tak i barevně. Výsledkem je větší radost z nákupu a o jednu starost méně....Už nepřemýšlíte, jakou kabelku k vámi vybrané obuvi budete shánět po jiných e-shopech či prodejnách.

 

carousel-STL-Test-1500px-Hispanitas

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení