DÁREK ZDARMA - Přívěšek na kabelku k objednávkám nad 1900,-

Stival

 

TRADIČNÍ ČESKÝ PRODEJCE OBUVI

 

Jsme jeden z nejdéle působících českých maloobchodních řetězců s obuví a koženou galanterií v novodobých dějinách České republiky.

Od svého vzniku v roce 1993 je prvořadou prioritou značky poskytnutí špičkových služeb v příjemném prostředí a s profesionální obsluhou všem našim zákazníkům. Nedílnou součástí naší filozofie je snaha o zachování tradice českého designu ve výrobě obuvi. Naše náročné normy kvality a pečlivé kontroly jakosti zajišťují nejvyšší kvalitu nabízených výrobků značky Stival.

Výsledkem výrobních i obchodních aktivit firmy je kvalita na světové úrovni, kterou denně přinášíme svým zákazníkům. Tato každodenní snaha pomáhá vytvářet důvěru a orientaci našim zákazníkům, kteří jsou zahlcováni ohromným sortimentem módního zboží. U nás máte vždy jistotu, že za své peníze kupujete tu nejvyžší kvalitu a zároveň budete vždy na nejaktuálnější módní vlně.

Středem našeho zájmu je spokojený zákazník, který udává směr našemu snažení a zároveň napomáhá vést naše kroky při tvorbě nových kolekcí. Veškeré poznatky důkladně analyzujeme, zpracováváme a promítáme do prodejního a poprodejního servisu. Tak, aby se naši zákazníci cítili na prodejnách Stival vždy příjemně a spokojeně. To je hlavním cílem naší každodenní práce, můžeme být totiž spokojeni pouze tehdy, jsou-li spokojeni také naši zákazníci.

Pokud patříte také k těm, kdo mají radost z nového páru bot a současně se v něm cítíte lépe, pak vítejte na prodejnách Stival, jste na správném místě!

 

 

Zpět do obchodu